Szymański strzelił bramkę i nazwany został bohaterem polskiej reprezentacji piłkarskiej! Fenomenalne emocje w końcówce spotkania z zespołem angielskim!

Szymański strzelił bramkę i nazwany został bohaterem polskiej reprezentacji piłkarskiej! Fenomenalne emocje w końcówce spotkania z zespołem angielskim!

Od dawna znany jest fakt, że drużyna narodowa Polski grająca w meczach na Narodowym bywa niezwykle ciężka do powstrzymania. Faktycznie nieczęsto tracimy punkty na tym placu gry i rozsądnie przyznać, iż duża w tym zasługa kibiców piłkarskich z naszego kraju. W dzień, gdy Narodowy Stadion wypełnia się do ostatniego miejsca gracze naszej drużyny dostają nadprogramowego zastrzyku energii. W kwalifikacjach do mundialu w Katarze zawodnicy trenera Paulo Sousy spisują się do tego momentu całkiem nieźle, jednak ich forma jest oddalona od ideału. Polskich piłkarzy w środę wieczorem czekał bardzo ciężki sprawdzian, jakim był z całą pewnością mecz z narodową kadrą Anglii. Każdy fan piłkarski z Polski miał na uwadze to, jak ciężkim przeciwnikiem w historii batalii naszej drużyny są zawodnicy angielscy. Jednakże w przypadku jak ten nie mogliśmy sobie pozwolić na wątpliwości, ponieważ niesamowicie ważne było zdobycie największej liczby oczek.

Przed tym starciem polska drużyna narodowa była odgórnie skazywana na porażkę. Dobrze bez cienia wątpliwości zwrócić uwagę na fakt, iż piłkarze z Polski w większości przypadków naprawdę mocno potrafią się zmobilizować na mecze z dużo silniejszymi. Podczas tego spotkania było dokładnie tak samo i warto podkreślić, przez chwilę można było nawet twierdzić, iż kadra Polski walczyć by mogła o 3 punkty z piłkarską reprezentacją Anglii. dla polskiej reprezentacji piłkarskiej było to niesamowicie ciężkie spotkanie i na pewno powinniśmy ich chwalić za walkę do samego końca. Mogło się wydawać, iż to być może koniec nadziei o pozytywnym wyniku, w sytuacji, kiedy gola w minucie osiemdziesiątej ustrzelił Kane Harry. Reprezentacja polska piłkarska jednak nie miała w planach się poddać i do końca meczu szukała szansy na zdobycie bramki. Gracz AEK Ateny Szymański Damian w doliczonym czasie gry, który doliczył sędzia ustrzelił bramkę na wagę remisowego wyniku. Bez najmniejszych wątpliwości była to fenomenalna chwila dla tego młodego piłkarza. Ostatecznie drużyna Polski wywalczyła korzystny rezultat na Narodowym podczas batalii z wicemistrzami Starego Kontynentu i takim sposobem wciąż posiada naprawdę duże szanse na kwalifikację na światowe mistrzostwa.