Selekcjoner Paulo Sousa ogłosił w tym tygodniu listę graczy reprezentacji Polski na Starego Kontynentu Mistrzostwa! Paru graczy odtrąconych z reprezentacji Polski!

Selekcjoner Paulo Sousa ogłosił w tym tygodniu listę graczy reprezentacji Polski na Starego Kontynentu Mistrzostwa! Paru graczy odtrąconych z reprezentacji Polski!

Duża ilość chłopców, których marzeniem życiowym są występy profesjonalne w piłką nożną rozmyśla o zaprezentowaniu się w turnieju. Piłka nożna to w obecnej chwili najbardziej znana dyscyplina na Starym Kontynencie i nie powinno to nikogo zaskakiwać. Dzieci od maleńkości przygotowują się pod to, aby w przyszłych latach rozgrywać spotkania na najsławniejszych stadionach do piłki nożnej. Musimy jednak mieć świadomość tego, iż ścieżka do stania się profesjonalnym piłkarzem jest trudna i żąda bardzo dużo poświęceń. Między innymi dlatego młodzi chłopcy, którym się udało budzą z reguły uprzedzenie ale i w tym samym momencie respekt pośród własnych rówieśników. Dwadzieścia cztery drużyny będą rywalizować w mistrzostwach Starego Kontynentu, które zaczną się już w czerwcu. Znaczy to z całą pewnością, iż na wielbicieli futbolu czekają podwyższone przeżycia. Bez cienia wątpliwości zostaniemy odbiorcami sporej liczby bramek oraz pojedynków futbolu, gdyż turniej mistrzostw Starego Kontynentu będzie ciągnąc się przez miesiąc. Selekcjoner Paulo Sousa opracował skład na turniej Starego Kontynentu mistrzostw, i dlatego w tym właśnie wpisie natomiast mamy ochotę zwrócić uwagę na kadrze naszego kraju.

Od kilku dekad opracowanie listy zawodników na wysokiej rangi rozgrywki takie jak mundial a także Mistrzostwa Europy pobudza bardzo duże doświadczenie w w Polsce. Z zasady trafiały się w takiej chwili niespodzianki, które nie wszystkim się podobały. Identycznie było w tej sytuacji. Z pewnością bardzo dużym zaskoczeniem, gdy szkoleniowiec Sousa Paulo przedstawił kadrę był brak w narodowej drużynie Grosickiego Kamila, który przez wiele lat stanowił siłę naszej reprezentacji. Od dłuższego okresu reprezentant West Bromwich nie gra trwale i jest to główną przyczyną tego, iż trener Sousa nie miał chęci powołać Turbogrosika do składu ekipy narodowej na europejski czempionat. posiadamy fantastyczną kadrę narodową W teorii, która rywalizować może o cudowny rezultat na mistrzostwach Starego Kontynentu. Zostaje nam w takim przypadku wyczekiwać na otwierający pojedynek Mistrzostw Europy, gdzie polski zespół mierzyć się będzie ze Słowaków reprezentacją.