Pięć bramek i strata punktów Piasta z Gliwic z piłkarzami wicemistrza kraju! Pasjonujące spotkanie na początku zmagań ligi polskiej!

Pięć bramek i strata punktów Piasta z Gliwic z piłkarzami wicemistrza kraju! Pasjonujące spotkanie na początku zmagań ligi polskiej!

Fantastyczne widowisko na murawie w Gliwicach mogli podziwiać widzowie piłkarscy. Lokalna drużyna Piasta w niedziele podejmowała na własnym boisku reprezentantów wicemistrza Ekstraklasy. Warto podkreślić, iż to było niezwykle silne połączenie jak na otwierającą kolejkę nowej odsłony polskich rozgrywek. Każdy wielbiciel piłkarski w Polsce z całą pewnością mógł być usatysfakcjonowany z podziwiania takiego pojedynku. Należy uświadomić sobie to, iż oba zespoły były strasznie blisko triumfu, a w trakcie spotkania mieliśmy szansę obejrzeć pięć bramek. To reprezentanci drużyny wicemistrza PKO Ekstraklasy ostatecznie mogli się cieszyć z pierwszej wygranej w nowym sezonie ligi polskiej. Gracze Piasta z Gliwic na premierową wygraną będą musieli wyczekiwać co najmniej do kolejnej serii gier, ponieważ ponieśli porażkę rezultatem dwa do trzech. W następnej kolejce ich oponentami będą zawodnicy Stali Mielec. Zawodnicy trenera Waldemara Fornalika z pełnym przekonaniem będą mieli chęć się zrehabilitować po porażce w inaugurującej serii gier sezonu polskiej ligi.