Niedługo pojawi się najświeższy weryfikacji system na Netflix. Podział konta z przyjaciółmi może być w znacznym stopniu trudniejsze!

Niedługo pojawi się najświeższy weryfikacji system na Netflix. Podział konta z przyjaciółmi może być w znacznym stopniu trudniejsze!

Entuzjaści ekranizacji filmowych i produkcji odcinkowych mogą stać się mocno zmartwieni, ponieważ z internetowej sieci przychodzą nieprzyjemne deklaracje. Strona VOD zwana też pod nazwą Netflix ma w planach uniemożliwić użytkownikom dzielenie kont. To była dotychczas niesamowicie poręczna i niezwykle popularna praktyka. Za pojedynczy abonament reguluje opłaty mnóstwo użytkowników i mogą oni przebywać w zróżnicowanych miejscach na świecie. Strona internetowa z VOD Netflix ostatecznie nie potwierdziła totalnego zakazania kont podziału, ale zadecydowała przygotować pewne utrudnienie. Witryna VOD Netflix planuje to aby zatrzymać kont rozdzielanie klientom, którzy nie pomieszkują w jednym domu. Się pojawi obwieszczenie na ekranie telewizora, które ma wymusić na użytkowniku zatwierdzenie tego, iż jest właścicielem głównym. Gigant wśród internetowych portali VOD ma zamiar wysłać zatwierdzający ciąg liczb na przypisany adres email lub nr telefonu. W takim przypadku użytkownicy abonamentu powinni o tym wiedzieć, że się pojawią modyfikacje w korzystaniu z internetowego portalu VOD Netflix.