Brazylijska drużyna narodowa właśnie zagwarantowała sobie promocję do światowych mistrzostw w Katarze! Piłkarze z Brazylii mogą być już pewni wylotu na mistrzostwa świata, ponieważ pokonali narodową kadrę Kolumbii rezultatem 1:0!

Brazylijska drużyna narodowa właśnie zagwarantowała sobie promocję do światowych mistrzostw w Katarze! Piłkarze z Brazylii mogą być już pewni wylotu na mistrzostwa świata, ponieważ pokonali narodową kadrę Kolumbii rezultatem 1:0!

Brazylia jest jedną z najlepszych piłkarskich drużyn i piłkarscy kibice z całego świata świetnie zdają sobie z tego sprawę. Co jakiś czas mamy okazję słyszeć o utalentowanym piłkarzu, który ma szansę na zrobienie dużej kariery piłkarskiej i pochodzi on akurat z kraju kawy. Ten kraj wypuścił na Stary Kontynent naprawdę spore grono zawodników, którzy radowali serca sympatyków piłkarskich ze Starego Kontynentu. Obecnie brazylijska kadra posiada niezwykle mocny skład, który bez wątpienia może walczyć o pierwsze miejsce na światowych mistrzostwach, które będą mieć miejsce w 2022 roku. Zawodnicy narodowego zespołu Brazylii fantastycznie przeszli przez zmagania kwalifikacyjne do mundialu i warto zaznaczyć ten fakt. Otrzymali okazję, by zagwarantować sobie kwalifikację na światowe mistrzostwa. W czwartkowy wieczór, jednak potrzebowali do tego zwycięstwa z kolumbijską kadrą. Gracze z Brazylii w świetnym stylu sobie poradzili z tym rywalem i takim sposobem mogli świętować zdobycie miejsca na mistrzostwach świata.

Brazylia raz utraciła punkty w rozgrywanych obecnie kwalifikacyjnych zmaganiach do mundialu w Katarze. To stało się dokładnie w rozgrywce z reprezentacją narodową Kolumbii, które się zakończyło wynikiem 0:0. Brazylijscy zawodnicy po raz kolejny byli głównym faworytem, gdy nadszedł czas na starcie rewanżowe. Na obiekcie w Sao Paulo to starcie zostało rozegrane i zawodnicy z Brazylii byli mocno zdeterminowani, aby pokonać swoich przeciwników. Bardzo długo utrzymywał się na tablicy remisowy rezultat, jednakże w rozrachunku końcowym piłkarze z Brazylii zdołali strzelić decydującą bramkę. Paqueta, który przyjął niesamowite zagranie od najlepszego zawodnika kadry narodowej Brazylii Neymara zdobył trafienie, które zagwarantowało wygraną w tym spotkaniu. Kadra narodowa Brazylii w rezultacie została pierwszą kadrą z Ameryki Południowej, która zagwarantowała sobie wylot na światowy czempionat w Katarze. Rozgrywki eliminacyjne są coraz bliżej końca i już za chwilę będziemy znali pełne zestawienie drużyn, które będą walczyć o mistrzostwo świata i warto to przyznać.