Jak zarabiać na iPhonie

Co zatem istnieje aplikacja i kiedy potrafią pomóc Ci doświadczyć iPhone’a? Cóż, na szczęście natknęliście się na drogie informacje, ponieważ artykuł poniżej przedstawia wiele małych informacji dotyczących aplikacji dla iPhone, które pomogą Ci zbyt uwagą tego telefonu. Są jakieś, aby ułatwić Ci bycie.

Będziesz zależał ponownie uruchomić telefon iPhone w porządku półrocznym. Myślenie o to małego rozruchu od okresu do czasu pomaga utrzymywać wszystkie aplikacje, pomysły także nowe funkcje dobrze i łatwo. W tym punkcie wystarczy wyłączyć telefon, zostawić go poprzez 30 sekund lub dłużej, a potem ponownie uruchomić urządzenie.PC

Jeśli używasz Safari do przeglądania Internetu w telefonie iPhone, spróbuj zastosować ten trick do wprowadzenia nowego adresu URL. Zamiast wpisywać „.com”, możesz przytrzymać przycisk „.com”. Przytrzymując przycisk w dół, przewiń do najczęstszych rozszerzeń stron internetowych, w ostatnim m.in. .org, .internet i .edu.

Jeśli używasz telefonu iPhone dla ograniczonej liczby ulubionych aplikacji, rozważyć przestawienie ikon, aby ułatwić im kontakt do nich. Przesuwając najczęściej stosowane aplikacje na wczesny ekran główny, oszczędzasz dużo czasu. Dzięki temu potężna szybko i szybko znaleźć przydatne informacje.

Czy chciałbyś, aby w prosty sposób wykonać zdjęcie tego ekranu telefonu? Doświadcz tego! Jednocześnie naciskaj przyciski trybu domowego i uśpienia, poczekaj na kliknięcie aparatu. Następnie przejdź do bliskich zapisanych zdjęć. W folderze powinien pojawić się olej z ekranu.

Chcesz wydłużyć czas pracy baterii? Jest trochę rzeczy, które potrafisz dokonać, aby maksymalnie wykorzystać czas pracy baterii. Jedną rzeczą, jaką możesz spowodować, jest ograniczenie jasności. Wyłącz radio, jeżeli nie stosujesz ich. Wtedy potrafi przekazać Ci dużo baterii.

Jeżeli nie chcesz się martwić kapitalizacją podczas wpisywania wiadomości pisanej do bliskiego, możesz włączyć funkcję automatycznej kapitalizacji. Ta praca znajduje się w sekcji Ustawienia-> Ogólne-> Klawiatura oraz stanowi ostatnie liczba opcja po otwarciu tej sekcji. Ułatwi to zaoszczędzić masa klimatu i poprawić gramatykę poprzez teksty.

Jeśli nie jesteś ogromnego planu wysyłania wiadomości, upewnij się, iż w telefonie iPhone włączone jest ustawienie liczby znaków. Danych o długości powyżej 160 znaków zostaną podzielone, używając dwóch wiadomości zamiast jednego. Aby włączyć tę funkcję, przejdź do „Pomieszczenia”, a wtedy „Wiadomości” i włącz licznik znaków. Licznik pojawi się tuż nad przyciskiem „Wyślij”.

Ustawienia można skonfigurować, aby iPhone był wizualnie wskazywany podczas rozmowy przychodzącej lub wiadomości. Jeśli zależysz ciche powiadomienia, możesz skonfigurować kamerę iPhone do grania i miga podczas połączenia lub wiadomości. Wystarczy przejść do menu ustawień, a potem „ogólnie”, a przy „dostępności”. Gdy złapiesz się tam, znajdź opcję alertów z diodami LED i uruchom ją.

Powinieneś mieć piękne zrozumienie, jak wysokie aplikacje tak są po przeczytaniu niniejszego tekstu. Możesz wziąć spośród obecnego, co przeczytałeś w tym punkcie, aby zacząć cieszyć się iPhone’a i traktować go do popularnego wykonywania działań w bliskim mieszkaniu.