Zadbaj o swój iPhone

Czy chcesz wiedzieć, co więc stanowi aplikacja na telefon iPhone i gdy że pomóc Ci otrzymać odpowiedniejsze doświadczenie przy użyciu tego telefonu? Następujący artykuł odpowie na to badanie i odda Ci informacje, aby szybko było mieć z telefonu iPhone. Życie całego działania że się okazać łatwiejsze.

Jeśli jesteś Siri w telefonie najnowszej generacji, pamiętaj, że musisz mówić po prostu, wyraźnie i długo. Jeśli mówisz za szybko, w niskim akcentu lub mumble słowa, nie będzie w kształcie zrozumieć ciebie, natomiast będziesz sfrustrowany. Spróbuj nauczyć się słów, które łatwo rozpozna, dzięki czemu łatwiej Ci się nią podaje.Pomoc

Czy Twój iPhone jest zamrożony? Przytrzymaj jednocześnie przycisk Home i Sleep / Wake. Poczekaj, aż pojawi się możliwość zamknięcia. Przesuń ekran, aby wyłączyć telefon. Po wyłączeniu zasilania, włącz go jeszcze. Zrobi to zresetowanie telefonu i ogólnie naprawi kłopoty z zamarzaniem.

Czy wiesz, iż w przeciwieństwie do wielu telefonów komórkowych, możesz przypisać dzwonek dla każdej pozycji w telefonie? Cóż, to prawo! Wystarczy wejść do ustawień, stuknij w ikonę dźwięków i przydziel dźwięk. W związkach stuknij w dotyk i przydziel dzwonek do ostatniego oczywistego wpisu!

Jeśli musisz wrócić na wstęp strony, nie musisz korzystać z paska przewijania, aby powoli przejść przez długą stronę internetową lub e-mail. Po prostu dotknij paska u góry zegarem również będziesz wspominać z powrotem, od którego zaczniesz. Stanowi ostatnie naturalny skrót, który oszczędza czas.

Drinkom ze środków personalizacji telefonu iPhone jest zmiana tapety na pysznym i pierwszym ekranie na telefonie iPhone. Możesz wybrać spośród istniejących tapet, które Apple ma lub wyklucza z rolki, gdzie można wybrać spośród zapisanych zdjęć.

Jeśli próbujesz oczyścić ekrany iPhone, umieszczając aplikacje w folderach, spróbuj umieścić folder, nad którym odbywasz w niskim pasku aplikacji. W współczesny rób folder zostanie z Tobą niezależnie z tego, na jakiej cesze jesteś. Nie potrzebujesz już prowadzić tego programu z jakiejś cechy na ścianę podczas czyszczenia Twoich aplikacji.

Nowa funkcja iPhone ma, że ​​dużo kobiet nie wie o to wbudowany słownik. Może toż stanowić nawet używane podczas pisania wiadomości e-mail lub wiadomości tekstowej. Jeśli nie masz gwarancje, tylko stuknij w niego, a zobaczysz „define” pop up – stuknij w niego!

W powyższym artykule otrzymują się ważne wiedze, które pomogą Ci kupić więcej wiedz z telefonu iPhone, mając z aplikacji, które odbędą, że wiele prac domowych bronienie się prosta. Załóż to, co przeczytałeś, żebym mógł szybko korzystać z telefonu również bliskiego życia.