Gdzie szukać sztuczek na Iphone? Wypróbuj te programy!

Dzięki nowoczesnej metodzie jest okazja i konieczność pokazywania się nowych wiedzy. IPhone może pomóc Ci istnienie a kilka więcej zabawy, a tylko wtedy, gdy wiesz, jak spośród niego otrzymywać. Poniżej opisano kilka informacji i pomocy, które ułatwią Ci iść się mistrzem swojego iPhone’a.

Czy wiesz, że ryż zapewne żyć wykorzystywany do wyschnięcia telefonu iPhone, jeśli bronienie się mokry? Upuszczenie telefonu w kałuży, toalecie lub nowym mokrym pomieszczeniu jest blisko nieuniknione. Użyj ręcznika papierowego do czyszczenia telefonu, a wtedy włóż go w opakowaniu ryżowym. Używaj tego jako opcje dla suszarki do włosów. Powinna być wysuszona po kilku godzinach czy w układzie nocy.

Skrzynki do nosa lub inne ciężkie sprawy są bardzo polecane dla Twojego telefonu iPhone, zwłaszcza gdyby planujesz dzieci. Te wyjątki są wstrząsowe w sukcesie, gdyby je tracisz lub obraca się rzucony. Może dodatkowo chronić ekran, jeśli używasz ochraniacza ekranu, od zarysowań, brudu i pyłu, które szkodzą.

IPhone używa słownika. To umożliwia, skoro nie musisz pisać. Możesz włączyć tę pozycję, naciskając przycisk mikrofonu w telefonie i negocjując spośród nim. Kiedy skończysz, naciśnij przycisk zatrzymania i automatycznie wpisze to, co mówisz. Możesz jeszcze wykorzystań tej pozycji, aby zaktualizować swój stan w serwisach społecznościowych.Sprzęt

Albo są odwiedzane witryny z telefonu? Czy kiedykolwiek chciałabyś, żebyś uważała na nich ikonkę na ekranie głównym? Jeżeli jesteś, otwórz stronę internetową w Safari i kliknij ikonę Idź do na górze ekranu. Możesz wtedy wybrać, aby uzupełnić go do ekranu głównego.

Powinieneś używać funkcji zakładki, aby zapisać najczęściej odwiedzane witryny. Możesz zweryfikować te witryny; Umieść te często goszczone w wysokiej części listy. Będziesz mógł łatwo odwiedzić te witryny, otwierając zakładkę zakładek w naszej przeglądarce.

Jeśli iPhone ma zamarznięte i wciskając przycisk Uśpienia / Wake nie działa, jest oryginalna możliwość. Wystarczy nacisnąć i przytrzymać jednocześnie przycisk Home i Sleep / Wake. Wtedy zobaczysz komunikat informujący, że „Slide to power off”. Przechodź w ostatnim kursie i uczyń to. Po ponownym uruchomieniu telefonu powinien działać poprawnie!

Jeśli planujesz, aby najnowszy telefon iPhone był krótki na wartość, rozważyć podpisanie umowy z drinkom z najbogatszych operatorów telefonicznych. Wielu przewoźników zaoferuje Państwu znacznie mniejszą stawkę w telefonie, jeśli woli się spośród nimi zobowiązać przez rok lub dwa lata. To właściwy sposób, aby uzyskać mniej zabawy gadżet zabawy!

Jak stwierdzono we upowszechnieniu niniejszego punktu, posiadanie telefonu iPhone może zamienić twoje normalne istnienie na ciekawsze, jeśli tylko wiesz, kiedy z niego dysponować w niczym najważniejszym stopniu. Weź z informacji i porad zawartych w powyższym artykule, by w sum wykorzystać Twój iPhone.