Najlepszy przewodnik na IPhone

Jeśli jesteś jako większość ludzi, masz telefon już od około 10 lat. Ale oto kilka nowości: telefon iPhone nie jest analogiczny do żadnego telefonu komórkowego, który tworzył wcześniej. To tak ważny element, i jeżeli stosujesz go też jak nowe telefony, brakuje Ciż ostatniego. Czytaj dalej, aby uzyskać wskazówki, które pomogą Ci stwierdzić, co tak możesz zbudować z telefonem iPhone.

Gdyby planujesz nieszczęście, że upuszczasz iPhone’a w wodę, użyj ryżu, aby go wysuszyć. Najpierw usuń telefon z ręcznikiem. Nie obejmując telefonu, daj go w misce suchego białego ryżu przez co kilka 8 godzin. Ryż pomoże nam wchłonąć wilgoć, i po wyłączeniu telefonu może uniemożliwić telefon.Telefon

Jeśli iPhone zamarznie zaś nie możesz płacić się na ostatnie pomieścić, spróbuj zmiażdżyć jednocześnie przyciski budynku i trybu uśpienia. Następnie postępuj razem z poradami wyświetlanymi na ekranie. Da to przywrócić danie do jedzenia, chociaż zainteresuje ostatnie mało sekund, gdy iPhone zostanie zamknięty, a następnie wraca.

Istnieje kilka złotych aplikacji edukacyjnych dostępnych dla dzieci, gdyby masz iPhone’a. Istnieją same świetne gry, aby być dzieci, a niektóre gry są również edukacyjne. Jeżeli Twoje dziecko potrzebuje dodatkowej ochrony w matematyce, czytaniu lub nauce, sprawdź, które aplikacje są dostępne dla jego wieku oraz stylu.

Jeśli używasz telefonu iPhone dla małej ilości ulubionych aplikacji, rozważyć przestawienie ikon, aby pomóc im dostęp do nich. Przesuwając najczęściej stosowane aplikacje na pierwszy ekran główny, oszczędzasz wiele czasu. Dzięki temu silna szybko i chętnie znaleźć przydatne informacje.

Chcesz wydłużyć godzina pracy baterii? Istnieje niemało rzeczy, które potrafisz stworzyć, aby maksymalnie wykorzystać czas pracy baterii. Jedną rzeczą, jaką potrafisz osiągnąć, jest zmniejszenie jasności. Wyłącz radio, jeżeli nie stosujesz ich. Wtedy chyba oddać Ci bardzo baterii.

Możesz używać telefonu iPhone do przechowywania różnego sposobu plików. Samym sposobem na owo jest kupienie aplikacji na napę dy iphone, ale jeś li teraz możesz zapisać prawie wszystko w telefonie. Pozwoli to niemal całkowicie być jako mali komputer przenośny.

Czy są odwiedzane witryny z telefonu? Czy kiedykolwiek chciałabyś, żebyś uważała na nich ikonkę na ekranie głównym? Jeśli jesteś, otwórz stronę internetową w Safari i kliknij ikonę Dąż do na górze ekranu. Możesz następnie wybrać, aby dać go do ekranu głównego.

Lub nie jesteś pod wrażeniem wszystkiego, co iPhone może stworzyć? Posiadanie iPhone’a jest czymś, co chyba istnieć daleko zabawne i tak pomaga żyć swoim działaniem łatwiej. Istnieje rzeczywiście dużo dziedzin, które możesz dokonać, że to właściwie niezbędna maszyna. Skorzystaj z instrukcji zawartych w obecnym produkcie, aby pomóc Ci poznać to miłe narzędzie.

Informacje o nowych telefonach przeczytasz na blogu ps3info.pl