Rywalizacja o tytuł Top Model rozpoczęta!

Rywalizacja o tytuł Top Model rozpoczęta!

Top Model jest to program emitowany przez stację TVN, gdzie uczestnicy walczą o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Odpowiedzialna za sukces jest Joanna Krupa jak i również rozpoznawalne jury, które gromadzi przed ekranami dziesiątki tysięcy widzów. W dodatku zawita całkiem sporo znanych w przestrzeni modowej figur, jak redaktorki pism o modzie, fotografowie światowej sławy, bądź też znane modelki.

W tym sezonie konkurować ze sobą będzie 14 uczestników, wśród których znajdują się też osoby ze złotym i srebrnym biletem. Bilet w kolorze złota jury przyznaje osobie, której możliwości do stania się modelem lub modelką są największe, co skutkuje tym, że taki uczestnik natychmiast dostaje się do domu Top Model. Z kolei bilet w srebrnym kolorze to głos internautów, których zadaniem było zagłosowanie na swojego ulubieńca, który nie musi przechodzić castingów i automatycznie trafi na bootcamp, czyli dalszy etap.

O czym jest Top Model?

Każda edycja oferuje możliwość rozwoju i zapoznania się "od kuchni" ze światem modelingu, przez to w każdej edycji postanawia się zgłosić wiele kandydatów. Podczas każdego z odcinków uczestnicy wykonują różne zadania, które będą sprawdzianem tego, czy uda im się odnaleźć w prawdziwym świecie mody. Jury ocenia ich zmagania i decyduje o tym, który uczestnik musi odpaść w danym odcinku. Jest jeszcze możliwość przywrócenia do programu po eliminacji, a jest to możliwe dzięki interwencji Michała Piróga, który obserwuje panel zza kulis, służąc pocieszeniem i wsparciem dla uczestników. Stawką jest zawarcie kontraktu z agencją modeli oraz sesja okładkowa w miesięczniku "Glamour". Podczas obecnego sezonu również poznamy, który z nich będzie kolejnym zwycięzcą programu. O to miano walczy dużo interesujących osób, dlatego też na pewno warto będzie śledzić emitowane odcinki.