Kod promocyjny Ewinner

Kod promocyjny Ewinner

W jaki sposób zdefiniować czym są zakłady u bukmachera?


Obstawianie typu w sieci to przypuszczanie czy będzie miało miejsce dane wydarzenie, z reguły z życia sportowego jednakże nie tylko. Więc w sportowych zakładach znajduje się gracz, inaczej część typująca mecz, a z dalszej firma bukmacherska - spółka, która zatwierdza wybór gracza na określonych przez niego warunkach. Najbardziej popularne zakłady online przyjmowane są na piłkę nożną.


Gdzie rozpocząć obstawianie?


Etapem najważniejszym będzie rejestracja u firmy bukmacherskiej.


Warto pamiętać, że w Polsce obowiązuje ustawa antyhazardowa, która mówi, że zakłady muszą proponować wyłącznie działający według prawa bukmacherzy, którzy posiadają licencję Ministra Finansów. Zarejestrowanie nowego konta gracza oraz jego zatwierdzenie przez firmę bukmacherską to zatem początkowy oraz obligatoryjny krok. Jeśli więc jesteśmy pewni, że z obstawiania zamierzamy utrzymać prawdziwe wygrane, trzeba skupić się na zawieraniu zakładów z określonej grupy wydarzeń, lubianej dziedziny sportowej lub typu zakładów, jak choćby zakłady live. Taka strategia pozwoli nam na o wiele bardziej dokładne sprawdzanie tabelek, bardziej trafne dane a zarazem na znacznie większe profity w internetowych zakładach.


Jakim sposobem postawić swój własny zakład na stronie bukmachera?


Klient bukmachera, stawiając zakład na dane zdarzenie sportowe stawia daną sumę pieniędzy, którą jest w stanie wydać, po to by trafić określoną sumę pieniędzy. Kwotę tę określamy jako stawką zakładu. Operator akceptujący zakład określa kurs wyrażające czy dane zajście zostanie następnie rozliczane. Kurs okazuje się sposobem wyrażenia prawdopodobieństwa dojścia do skutku zdarzenia w zakładzie. Stawka zakładu pomnożona przez kurs zakładu określa możliwą wygraną lub stratę. Typując zakłady można więc nieźle zarobić, poprawnie typując dany zakład czy też utracić postawione fundusze w nietrafionym typie.


kod promocyjny ewinner


Zawieranie zakładu na żywo


Wybieranie zdarzeń live to najbardziej doceniana i jedna z ulubionych form stawiania przez klientów firm bukmacherskich. Pozwala ona na typowanie w chwili trwania konkretnego meczu koszykarskiego. To nic innego jak wyjątkowa forma typowania, którą prezentują operatorzy zakładów. Dzięki stawianiu live mamy możliwość w tym samym czasie śledzić zdarzenie na żywo a także od razu reagować na zdarzenia typując swoje zakłady.