Cztery bramki Lewandowskiego w Niemczech!

Cztery bramki Lewandowskiego w Niemczech!

Fantastyczny pojedynek rozegrał w niedzielę najlepszy zawodnik naszej drużyny narodowej, czyli Robert Lewandowski. Należy przyznać, że właściwie samodzielnie rozbroił ekipę ze stolicy. Polski Zawodnik zagrał 90 minut. Na placu gry mogliśmy oglądać innego reprezentanta naszego kraju, czyli Piątka, który wszedł w drugiej połowie spotkania. Zdołał nawet zaliczyć decydujące podanie przy bramce kolegi z Herthy. Druga część spotkania była naprawdę emocjonująca.

Drużyna z Monachium przeżył ostatnio ciężki okres siedmiu dni. Wpierw przegrali z drużyną TSG 1899 Hoffenheim. W środę pokonali BVB 3:2 w starciu o Superpuchar ligi niemieckiej. Mecz z Herthą Berlin miał zaprezentować, że przegrana przed tygodniem to jedynie przypadek. Przede wszystkim Lewandowski chciał zaprezentować się z najlepszej strony. Do starcia z Herthą Berlin polski zawodnik miał tylko jedno trafienie w niemieckiej Bundeslidze.

Fenomenalna druga odsłona meczu!

Zawodnicy Bayernu z Monachium agresywnie rozpoczęli ten mecz. Od pierwszych minut spotkania niesamowicie widoczny na murawie był reprezentant Polski. Miał okazję na strzelenie trafienia, jednak jego atak był delikatnie chybiony. Parę minut później swoją okazję skonstruowali piłkarze drużyny ze stolicy Niemiec. Dodi Lukebakio nie zdołał umieścić piłki w siatce bramkarza zespołu mistrza Niemiec, czyli Neuera Manuela. Trzeba przyznać, że zawodnicy Herthy z Berlina ukazali się w świetnej formie. To był niesamowicie dobry pojedynek.

Pierwszego gola w tym meczu strzelił niemiecki piłkarz Mueller. Sędzia tego spotkania trafienia jednak nie dopuścił. Zawodnik Bayernu był w tej sytuacji na spalonej pozycji. Bayern z Monachium pomimo tego nadal tworzył sytuację pod bramką rywali. Wkrótce piłkę do bramki bramkarza Herthy wstrzelił reprezentant Polski, czyli Robert Lewandowski. Pierwsza połowa tego starcia skończyła się przewagą 1:0.

W końcu ten pojedynek piłkarski zakończył się zwycięstwem Bayernu 4:3. Trzeba przyznać, że ten pojedynek piłkarski był naprawdę wyrównany.